Duyuru
Sunucu veritabanının ayarlarını değiştirirken yanlışlıkla üye profillerini silmişiz maalesef geri düzeltemiyoruz. Sitemize yeniden kayıt olmanız gerekiyor. Bunun telafisi için siteye kayıt olup giriş yapmış kullanıcılarımıza 18/09/2021 23:59 tarihine kadar reklam göstermeyeceğiz.
Duyuru 2
Böyle bir şey olmasını biz de istemezdik. Sunucu firmamızın bir kaç gün önceden aldığı bir server yedeğini bulduk. Ama bu yedek sitenin tamamını içerdiğinden üyelikleri veritabanından ayırmamız gerekiyor. Bir kaç güne üye profillerini yedekten geri getireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yorum Politikası

1) Lütfen bıraktığınız yorumun belirli bir nezaket çerçevesinde olmasına özen gösterin.
2) Küfür ve ağır argo içeren yorumlar yapmaktan kaçınınız.
3) FLOOD, SPAM ve reklam yapmak, uygunsuz veya yasak içerikli link paylaşmak yasaktır.
4) Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak yasaktır.
5) Din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
6) Başka sitelerin reklamını yapmak yasaktır.
7) Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
8) Geçmiş ya da gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek, öngörü ya da tahmininizi paylaşmak istiyorsanız yorumunuzu SPOILER kodu içine almanız gerekmektedir. Aksi halde yasaklanacaktır.
Örnek Kullanım:

Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorum politikasını birden fazla kez ihlal ederseniz UYARILMADAN yasaklanacaksınız.

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.