when-the-black-moon-rises
5
Oyunuz
Belirsiz 188

188

When The Black Moon Rises

When The Black Moon Rises
5
Oyunuz
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor
Oylama
When The Black Moon Rises 5 / 5 toplam 1
Ayrıntıları Göster >
Özet

When The Black Moon Rises

Hayatı boyunca ülkesine sadakati ile hizmet eden Sehwa’nın ve ailesinin ömrü casusluk yaptığı suçlamaları ile son buldu. Ve sonunda Sehwa bir mucize yaşadı
“Eee, bu teklif hakkında ne düşünüyorsun?”
Gözlerini tekrar açtığında, önceki yaşamında nişanlandığı kişiyle yaşadığı bir ana geri döndü. Çok inandığı ama aynı zamanda tereddüt etmeden ağzına zehir döken adamın yanında. Neticede Sehwa ölüme giden bu yoldan kurtulmak için dikenlerle döşenmiş başka bir yol seçti.
“Bu evlere yardıma gideceğim ama lütfen Lordla olan evlilik anlaşmamı iptal et”.
Şimdi ise hayatının geri kalanında düşmanı olacağını düşündüğü ama bunun yerine onu kurtarabilecek tek adamlaydı. (Serinin noveli +15. Finale kadar sizi sıkmadan sürükleyecek, başta hayatta kalma ve intikam olmak üzere romantizmin ve vahşetin de geride kalmadığı çok yönlü bir tarihi seridir. Siz de intikam etrafında dönen aşkı okumak isterseniz doğru yerdesiniz)

Devamını Göster >
Yorumlar
27 Okuyucu Abone Oldu

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.