kapl
4.3
Oyunuz
Belirsiz 65.9K

691

Tondemo Skill de Isekai Hourou Meshi

Alternative : とんでもスキルで異世界放浪メシ1 豚の生姜焼き×伝説の魔獣; とんでもスキルで異世界放浪メシ2 羽根つき餃子×幻の竜; とんでもスキルが本当にとんでもない威力を発揮した件について (Japanese); Which Had Bullshit Power (Novel); Regarding about the Display of the Outrageous Skill Which Had Bullshit Power; Regarding about the Display of the Outrageous Skill (English); Tondemo Skill ga Hontouni Tondemonai Iryoku wo Hakkishita Ken Nitsuite (Novel); Tondemo Skill de Isekai Hourou Meshi; Regarding the Display of an Outrageous Skill Which Has Incredible Powers (Novel);
4.3
Oyunuz
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Durumu
Devam Ediyor
Oylama
Tondemo Skill de Isekai Hourou Meshi 4.3 / 5 toplam 19
Ayrıntıları Göster >
Özet

Modern Japonya’dan farklı bir kılıç ve büyü dünyasına çağrılan Mukouda Tsuyoshi, kendisini büyük bir maceranın beklediğini düşündü, ama aslında Mukouda sadece bir 『Kahraman Çağrısına』 yakalanmış bir sivil !! Ve Mukouda’nın temel statüsünün meşru kahramanlara kıyasla perişan olduğunu gördü …… Üstelik Mukouda’yı ve geri kalanını çağıran kral şüpheliydi.

Devamını Göster >
Yorumlar
44 Okuyucu Abone Oldu

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.