The Tyrant’s Guardian is an Evil Witch

Tiran'ın Muhafızı Kötü Bir Cadıdır
Manhwa Güncel
3.9
Oyunuz
The Tyrant’s Guardian is an Evil Witch 214 (3.9*)
9.5K
883
-

R dereceli bir romantik fantastik romanın dünyasında reenkarne olmuş gibiyim. Ve sadece sıradan bir karakter olarak değil, hayatını çılgın erkek başrolüne kaybeden cadı olarak!

Neyse ki, ana karakterlerin doğup rollerine dönüşmesine kadar uzun bir 200 yıl var.

Artık hayatım yakın bir tehlike içinde olmadığına göre, ölümden kaçınmanın yollarını aceleyle düşünmeli miyiz? Ancak, “yakın tehlikeden korunmak” için harcayacağım zamanla ilgili çok önemli bir ayrıntıya dikkat etmemiştim.

200 yıl hiçbir şekilde kısa bir bekleme süresi değildi ve önümde erkek başrolün daha genç versiyonu ortaya çıktığında, orijinal romanın olay örgüsünü tamamen unutmuştum! Oh, her neyse, şimdi bu noktaya geldiğine göre, hayatta kalmanın tek yolu erkek liderliği aklı başında ve istikrarlı bir yetişkine yükseltmektir!

Zorba erkek başrolün elinden ölümden kaçınmanın ilk adımı, bu aşırı derecede korkmuş çocuğun hayatını değiştirmektir. “Birdenbire kapınızın eşiğine gelmem sizin için çok sakıncalı olmalı, üzgünüm. Bana gitmemi söyleyebilirsin, iyi olacağım.”

“Saçmalık. Senin gibi küçük bir çocuktan rahatsızlık duyabilecek birine benziyor muyum?

Ayrıca, gitmen söylense bile iyi olacaksın derken neyi kastediyorsun? Geri dönecek bir yerin yok, evlat.” Küçük çocuk gözyaşlarına boğuldu. “Ah, bu o kadar değil.” Küçük çocuk hıçkırırken cadının kendi kendine düşündüğü buydu.

Çeviri Grubu: Pembişke Fansub

Devamını Oku