I Want to Be You, Just For A Day
4.5
Oyunuz
Belirsiz 233K

4K

I Want to Be You, Just For A Day

Your Throne, I Want to Be You, Just For A Day, 하루만 네가 되고 싶어
4.5
Oyunuz
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor
Oylama
I Want to Be You, Just For A Day 4.5 / 5 toplam 37
Ayrıntıları Göster >
Özet

I Want to Be You, Just For A Day

Kurnaz ve acımasız Leydi Medea Solon’un hayatında tek bir amacı vardır: Veliaht Prens Eros Orna Vasilios ile evlenerek Vasilios İmparatorluğu’nun prensesi olmak. Ancak Medea’nın iddialı planı, veliaht prensin nişanlısı olarak onun yerine saf Psyche Callista’yı seçmesiyle çöker. Sonuç olarak, Psyche’yi ne pahasına olursa olsun ortadan kaldırmaya ve tahttaki yerini korumaya karar verir.

Ancak her şey onun planına göre gitmez. Tapınakta düzenlenen Yıllık Duada Medea, Psyche ve onun anlaşılmaz bir otoriteye sahip olma konusundaki cehaleti ile yüzleşir. Medea bir anda dipsiz gibi görünen bir pınara düşer ve yüzeye çıkamaz. Tanrı’nın sorumlu olduğuna inanarak imparatorluğu yöneten kişi olmak için dua ediyor.

Tanrı, gözle görünenden daha fazlasını ortaya çıkarabilecek bir kader oyunu olan Psyche ile beden alışverişi pahasına Medea’nın dileğini yerine getirir.

Devamını Göster >
Yorumlar
272 Okuyucu Abone Oldu

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.