I Became The Younger Sister Of A Regretful Obsessive Male Lead

I Became The Younger Sister Of A Regretful Obsessive Male Lead, 후회광공의 여동생이 되었다
Manhwa Güncel
4.3
Oyunuz
I Became The Younger Sister Of A Regretful Obsessive Male Lead 87 (4.3*)
6
695
-

I Became The Younger Sister Of A Regretful Obsessive Male Lead

Bir zamanlar bilinmeyen bir romanda yeniden doğmuştum. Ama yeni dünya’dan ailem ölür ölmez ve ben dükalığa evlat edinilir alınmaz ne tür bir işe bulaştığımı fark ettim… Trajik bir sonu olan, tüm karakterlerin öldüğü bir BL-webtoon’du ve ben hikaye boyunca ilk önce ölmek zorunda kalacak küçük bir karakterim! Dahası, kaderimde sevgili Lucian’ımın ellerinde ölmek mi var?!

Neyse ki ya da ne yazık ki, trajedinin başlamasına daha çok zaman var. Artık evcil hayvanımın yaşadığı dükün kızıyım, bu yüzden üzücü sonu değiştirmek için zamanım olabilir! Fakat… mutlu sona ulaşmaya çalışıyordum, ama Lucian’ın takıntısı aniden bana mı yöneldi?!

I Became The Younger Sister Of A Regretful Obsessive Male Lead Hakkında

Üzerine tek bir kindar yorum bıraktıktan sonra birden kendimi BL webtoon dünyasında buldum. Bunun üzerine, en sevdiğim karakterin evlatlık küçük kız kardeşi oldum: daha sonra yaptıklarından pişman olan ama yine de mutlu sonunu alamadan ölen takıntılı erkek başrol oyuncusu. Bu dünyaya göç ettiğimden beri, öylece durup en sevdiğim karakterin ölümünü izleyemem! Ayrıca, kendim de ölmek istemiyorum! Bu yüzden yazar, bu webtoon’un hikayesini ve sonunu biraz değiştirmem gerekecek!
“Kardeşim, lütfen başkalarının önünde de böyle gülümse.” Başkalarının önünde biraz bile gülümsemeyen Lucian’a dedim.
“…”
Lucian bana tuhaf bir ifadeyle baktı.
“Bunu yaparsan sana bir hediye vereceğim.”Dedim çünkü elimden geldiğince ona yardım etmek istedim. Bana biraz baktı ve cevap vermeden önce tereddüt etti.
“Bir hediye… İyi bir şey mi?”
“Elbette!” Bunu söylediğim an, ifadesi hemen açlıktan ölen bir avcınınkine dönüştü… Hata mı yaptım? Sonra Lucian, beklenti dolu bir ifadeyle sakince cevap verdi:
“Kendini bana ver Rachel.” Ha? Ne dedi? Az önce ne istedi?

Devamını Oku