I am the Precious Daughter of the Greatest Villain in the Fantasy World
4.3
Oyunuz
Belirsiz 34.6K

Bu ay 1.1K Görüntülenmiş

I am the Precious Daughter of the Greatest Villain in the Fantasy World

Precious Daughter of the Greatest Villain in a Martial Arts Novel, Precious Daughter of Martial Arts, 무협지 최고 악당의 귀한 딸입니다
4.3
Oyunuz
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor
Oylama
I am the Precious Daughter of the Greatest Villain in the Fantasy World 4.3 / 5 toplam 12
Ayrıntıları Göster >
Özet

Precious Daughter of the Greatest Villain in a Martial Arts Novel

Zengin bir ailenin kızı olarak yeniden doğdum ama dövüş sanatları dünyasının en büyük kötü adamının çocuğu olduğum ortaya çıktı. Babam beni umursamıyor, başkaları beni tehlikeye atıyor ve sonunda, bir yan düşman olarak, karşılıksız sevgiden acı çekmeme neden olan adam tarafından öldürüleceğim. Daha da kötüsü, bu, zayıfların güçlü, boş düşmanların avı olduğu bir dünya. Bu nedenle, çok geç olmadan dövüş sanatlarında ustalaşmalı ve kaçmalıyım! Ancak planımda vahim bir kusur vardı… Kötü nam salmış babam yüzünden beni öldürmek isteyen çok fazla insan var. Hiç güvenli bir şekilde kaçabilecek miyim?

Devamını Göster >
Yorumlar
90 Okuyucu Abone Oldu

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.