for-the-third-time
4.6
Oyunuz
Belirsiz 2.1K

2.1K

For The Third Time

For The Third Time
4.6
Oyunuz
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor
Oylama
For The Third Time 4 / 5 toplam 1
Ayrıntıları Göster >
Özet

For The Third Time

Hayatına olan umudu ve inancını kaybetmiş olan, hüsran dolu kalbinden kaçmayı düşleyen 29 yaşındaki Baek Dohee arkadaşı Nuri’nin yerine gittiği randevuda Joonwon ile tanışır. Aralarındaki anlaşılmaz çekimden ötürü de tek gecelik bir ilişki yaşarlar. Junhee o günü unutmak için Joonwon’la görüşmemeye karar verir. Gün gelir ve Dohee, takımının lideri olmuş olan Joonwon’la yeniden karşılaşır. Ancak ‘o gün’ü hatırlamaması gereken Joonwon, Dohee’yi de o geceyi de çok iyi hatırlıyordur. Her ne kadar kaçmak istese de Dohee kendisine umursamazca yaklaşan bu adama çekilip durmaktadır. Acaba kendi sebeplerinden ötürü kirpi ikilemine giren bu iki kişi duvarlarını yıkıp mutlu olabilecek mi?

ÇN:Kirpilerin soğukta üşüyüp birbirine yaklaşması ama dikenleri battığı için sonrasında ayrılması döngüsüne kirpi ikilemi denir. Yani zarar görecek olsalar da uzaklaşamama durumudur.

Devamını Göster >
Yorumlar
24 Okuyucu Abone Oldu

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.