Duyuru
Sunucu veritabanının ayarlarını değiştirirken yanlışlıkla üye profillerini silmişiz maalesef geri düzeltemiyoruz. Sitemize yeniden kayıt olmanız gerekiyor. Bunun telafisi için siteye kayıt olup giriş yapmış kullanıcılarımıza 18/09/2021 23:59 tarihine kadar reklam göstermeyeceğiz.
Duyuru 2
Böyle bir şey olmasını biz de istemezdik. Sunucu firmamızın bir kaç gün önceden aldığı bir server yedeğini bulduk. Ama bu yedek sitenin tamamını içerdiğinden üyelikleri veritabanından ayırmamız gerekiyor. Bir kaç güne üye profillerini yedekten geri getireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hakkımızda

MangaSehri, hayranlar için oluşturulmuş bir yerdir. Yüksek kaliteli webtoon’u çevrimiçi olarak tamamen ücretsiz bulabileceğiniz bir yerdir. Bu web sitesi, her tür webtoon, manhwa ve hatta manhua okumak isteyen Webtoon severler için özel olarak hazırlanmıştır. MangaSehri, her yaştan insana mükemmel kalitede webtoon ile ilgili içerik sağlamayı amaçlamaktadır. Buradaki fikir, Webtoon’a olan sevgiyi yaymak ve bunu dünyanın her yerinden insanlarla paylaşmaktır. Farklı webtoonlardaki harika hikayelerin dünya ile paylaşılması gerektiğine inanıyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak MangaSehri’yi yarattık ve onu herkes için ücretsiz hale getirmeye karar verdik. Webtoon’da çok benzersiz bir şey var, sanat ve metnin harika bir karışımı. Enfes hikaye tarzı, onu farklı insanların ve karakterlerin hayatlarını tasvir etmenin mükemmel bir yolu haline getiriyor. Ancak birçok kişi Webtoon’u okumak istemedikleri için okuyamıyor, ücretsiz olarak çevrimiçi olarak okuyabilmek istiyorlar ve MangaSehri’nin devreye girdiği yer burası. Bizim fikrimiz, hayranlara tam olarak istediklerini vermektir. Herkesin kaliteli Webtoon’a erişebileceği ve okuyabileceği bir platform oluşturmak istiyoruz. Webtoon’un bir çizgi romandan daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Bir ifade aracıdır ve zamanla bir sanat haline gelmiştir. Bir mangakanın dünyanın her yerinden milyonlarca insana ilham verebileceği fikri neredeyse büyülü. MangaSehri’de insanlara yardım etmek ve mesajlarını yaymak istiyoruz. MangaSehri, Webtoon ve anime topluluğunu biraz daha erişilebilir kılma çabamızdır. Webtoon okuma özgürlüğüne inanıyoruz ve bu da bizi Webtoon sevgisini dünyaya yayma hedefimizi sürdürmeye sevk ediyor.

Web sitesinin kullanımı çok kolay olacak şekilde yaptık. Tüm bölümleri olabildiğince basit hale getirdik. İstediğiniz herhangi bir bölümü yer imlerine ekleyebilir ve daha sonra okuyabilirsiniz. Ayrıca, arama çubuğunu kullanarak istediğiniz herhangi bir Webtoon’u kolayca arayabilirsiniz. Henüz eklemediğimiz herhangi bir Webtoon/manhwa/manhua eklememizi isterseniz, bize [email protected] adresinden e-posta göndermeniz yeterlidir.

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.