Duyuru
Sunucu veritabanının ayarlarını değiştirirken yanlışlıkla üye profillerini silmişiz maalesef geri düzeltemiyoruz. Sitemize yeniden kayıt olmanız gerekiyor. Bunun telafisi için siteye kayıt olup giriş yapmış kullanıcılarımıza 18/09/2021 23:59 tarihine kadar reklam göstermeyeceğiz.
Duyuru 2
Böyle bir şey olmasını biz de istemezdik. Sunucu firmamızın bir kaç gün önceden aldığı bir server yedeğini bulduk. Ama bu yedek sitenin tamamını içerdiğinden üyelikleri veritabanından ayırmamız gerekiyor. Bir kaç güne üye profillerini yedekten geri getireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Web sitemiz ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya web sitemizin iyileştirilmesi için öneriniz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: [email protected]

Sitemizde yapılan paylaşımların tamamı gönüllü insanların yaptıkları paylaşımlardan ibaret olup ticari bir amaç bulunmamaktadır. Sitemiz üzerindeki bulunan mangaların şirketinizin ve/veya şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atarak bildiriniz.